Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 235/70 R16 106H

Sava Intensa SUV
Sava Intensa SUV
Sava

Sava Intensa SUV235/70 R16 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000638045
ЕУ Етикета:
F
E
71 dB

Највисока цена:  82,7 €

Цена по парче

82,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот