Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 235/65 R17 108V

Sava Intensa SUV
Sava Intensa SUV
Sava

Sava Intensa SUV235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000638021
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот