Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 215/65 R16 98V

Sava

Sava Intensa HP2215/65 R16 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000811721
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  84,6 €

Цена по парче

84,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,72 €

Назад кон врвот