Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 215/55 R16 97Y

Sava

Sava Intensa HP2215/55 R16 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000683182
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  75,4 €

Цена по парче

75,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот