Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 205/60 R16 96V

Sava

Sava Intensa HP2205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000747839
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  76,3 €

Цена по парче

76,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот