Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 205/60 R16 92H

Sava

Sava Intensa HP2205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000683120
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  61 €

Цена по парче

61 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот