Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H

Sava

Sava Intensa HP2195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000683038
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  49,3 €

Цена по парче

49,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот