Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 205/65 R15 94H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000833839
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  60,2 €

Цена по парче

60,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот