Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 205/60 R15 91V

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000813459
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  76,9 €

Цена по парче

76,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот