Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 185/60 R15 88H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000424624
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  81 €

Цена по парче

81 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот