Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 165/60 R14 75H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000811981
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот