Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo SUV 235/60 R18 107H

Sava Eskimo SUV
Sava Eskimo SUV
Sava

Sava Eskimo SUV235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000639615
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
69 dB

Највисока цена:  156,7 €

Цена по парче

156,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот