Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 205/60 R15 91H

Sava

Sava Eskimo S3+205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000641106
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  76,8 €

Цена по парче

76,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот