Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/70 R13 82T

Sava

Sava Eskimo S3+175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000640956
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  61,1 €

Цена по парче

61,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот