Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/65 R15 88T

Sava

Sava Eskimo S3+175/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000673077
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  50,5 €

Цена по парче

50,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот