Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 155/65 R14 75T

Sava

Sava Eskimo S3+155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000566218
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
67 dB

Највисока цена:  43,9 €

Цена по парче

43,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот