Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 155/65 R13 73Q

Sava

Sava Eskimo S3+155/65 R13 73Q

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000640857
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
67 dB

Највисока цена:  40,6 €

Цена по парче

40,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот