Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 255/55 R18 109H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV255/55 R18 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000488015
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  97,2 €

Цена по парче

97,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,4 €

Назад кон врвот