Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 235/65 R17 108H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000470065
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  132 €

Цена по парче

132 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот