Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 235/65 R17 108H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526040381
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  108,3 €

Цена по парче

108,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот