Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 235/60 R18 107H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000489821
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  110,9 €

Цена по парче

110,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот