Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 235/55 R17 103H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV235/55 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000489838
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  116,4 €

Цена по парче

116,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот