Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 225/65 R17 106H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000489845
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  107,7 €

Цена по парче

107,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот