Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 225/60 R17 103V

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV225/60 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000742711
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  105,5 €

Цена по парче

105,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот