Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 215/60 R17 96H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000742704
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  123,5 €

Цена по парче

123,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот