Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo 2 SUV 215/60 R17 96H

Sava Eskimo 2 SUV
Sava Eskimo 2 SUV
Sava

Sava Eskimo 2 SUV215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526040374
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  104,2 €

Цена по парче

104,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот