Споредете до 4 продукти:

Sava Effecta+ 145/70 R13 71T

Sava

Sava Effecta+145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000441775
ЕУ Етикета:
G
C
69 dB

Највисока цена:  60,3 €

Цена по парче

60,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот