Споредете до 4 продукти:

Sava COMET PLUS 9.5 R17.5 129/127M

Sava COMET PLUS
Sava COMET PLUS
Sava

Sava COMET PLUS9.5 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
9.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000678386
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  243,6 €

Цена по парче

243,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот