Споредете до 4 продукти:

Sava CITY U4 275/70 R22.5 148/145J

Sava CITY U4
Sava CITY U4
Sava

Sava CITY U4275/70 R22.5 148/145J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000725646
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  415,4 €

Цена по парче

415,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  53,77 €

Назад кон врвот