Споредете до 4 продукти:

Sava CARGO MS 385/65 R22.5 160K

Sava CARGO MS
Sava CARGO MS
Sava

Sava CARGO MS385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000732248
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  551,9 €

Цена по парче

551,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот