Споредете до 4 продукти:

Sava CARGO C3 265/70 R19.5 143/141J

Sava CARGO C3
Sava CARGO C3
Sava

Sava CARGO C3265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000578617
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  295 €

Цена по парче

295 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  65,23 €

Назад кон врвот