Споредете до 4 продукти:

Sava Cargo 5 385/65 R22.5 164K

Sava

Sava Cargo 5385/65 R22.5 164K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000711663
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  357,7 €

Цена по парче

357,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,6 €

Назад кон врвот