Споредете до 4 продукти:

Sava Cargo 4 435/50 R19.5 160J

Sava

Sava Cargo 4435/50 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
435
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000584113
ЕУ Етикета:
B
C
70 dB

Највисока цена:  550,6 €

Цена по парче

550,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот