Споредете до 4 продукти:

Sava B62 195/50 B10 98N

Sava

Sava B62195/50 B10 98N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
B
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
N

Највисока цена:  71,4 €

Цена по парче

71,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот