Споредете до 4 продукти:

Sava B61 Cargo 4.00 D8 70N

Sava

Sava B61 Cargo4.00 D8 70N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
N

Највисока цена:  67,6 €

Цена по парче

67,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот