Споредете до 4 продукти:

Sava B61 4.50 D10 76N

Sava B61
Sava B61
Sava

Sava B614.50 D10 76N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
4.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
N
EAN:
3838947827025

Највисока цена:  82,4 €

Цена по парче

82,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот