Споредете до 4 продукти:

Sava B4 2.25 D18 42J

Sava

Sava B42.25 D18 42J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
2.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
J
EAN:
3838947022055

Највисока цена:  27,3 €

Цена по парче

27,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот