Споредете до 4 продукти:

Sava Avant MS 2 Plus 315/80 R22.5 156/150K

Sava

Sava Avant MS 2 Plus315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000598011
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  441,7 €

Цена по парче

441,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот