Споредете до 4 продукти:

Sava Avant MS 2 13 R22.5 156/150G

Sava

Sava Avant MS 213 R22.5 156/150G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
G
EAN:
5452000639011
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  448,5 €

Цена по парче

448,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот