Споредете до 4 продукти:

Sava AVANT A3-a 11 R22.5 148/145L

Sava

Sava AVANT A3-a11 R22.5 148/145L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000608338
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  360,1 €

Цена по парче

360,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот