Споредете до 4 продукти:

Sava Avant A3 285/70 R19.5 146/144L

Sava Avant A3
Sava Avant A3
Sava

Sava Avant A3285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
4038526032140
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  401,8 €

Цена по парче

401,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот