Споредете до 4 продукти:

Sava Avant A3 265/70 R19.5 140/138M

Sava Avant A3
Sava Avant A3
Sava

Sava Avant A3265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526032133
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  370,1 €

Цена по парче

370,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот