Споредете до 4 продукти:

Sava Avant A3 245/70 R19.5 136/134M

Sava Avant A3
Sava Avant A3
Sava

Sava Avant A3245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526032126
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  355,1 €

Цена по парче

355,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот