Споредете до 4 продукти:

Sava Avant 4 Plus 385/55 R22.5 160K

Sava

Sava Avant 4 Plus385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000590640
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  402,6 €

Цена по парче

402,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,6 €

Назад кон врвот