Споредете до 4 продукти:

Sava Avant 4 Plus 315/60 R22.5 150/147K

Sava

Sava Avant 4 Plus315/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000590619
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  371,3 €

Цена по парче

371,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,6 €

Назад кон врвот