Споредете до 4 продукти:

Sava Avant 4 315/70 R22.5 154/150L

Sava Avant 4
Sava Avant 4
Sava

Sava Avant 4315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000394026
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  482,9 €

Цена по парче

482,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот