Споредете до 4 продукти:

Sava Avant 4 235/75 R17.5 132/130M

Sava Avant 4
Sava Avant 4
Sava

Sava Avant 4235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526032119
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  209,9 €

Цена по парче

209,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот