Споредете до 4 продукти:

Sava Avant 4 205/75 R17.5 124/122M

Sava Avant 4
Sava Avant 4
Sava

Sava Avant 4205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
4038526031389
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  188,2 €

Цена по парче

188,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот