Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 225/65 R17 102H

Sava

Sava All Weather225/65 R17 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526051615
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  114,4 €

Цена по парче

114,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот