Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 215/55 R17 98V

Sava

Sava All Weather215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526048448
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  116,9 €

Цена по парче

116,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот